درباره ما

درباره ما

امروزه زندگی شهری در جوامع بشری دارای مزایا و محدودیت های خاصی میباشد که چنانچه انسان مطابق با شرایط روز خود را وفق ندهد به مشکلات بسیاری برخواهد خورد به طور مثال در گذشته تصور استفاده از تلفن همراه هم هم دور از ذهن بود در صورتی که اکنون یک روز بدون استفاده از ان  بسیار سخت میباشد .

خرید مایحتاج و ملزومات زندگی نیزبه همین صورت است در گذشته هر شهر دارای یک بازار مرکزی بود که مردم تمام وسایل خود را از انجا تهیه می کردند و رفته رفته با بزگ شدن شهر ها در هر محله بازارچه هایی پدید امدند و اکنون با توجه به مشکلات جا به جایی در شهر ها  و ترافیک و ارزشمند بودن زمان  و توسعه اینتر نت فروشگاههای اینتر نتی  راه اندازی شده اند  که میتوانند کالا را با قیمتی مناسب  به دست مصرف کننده برسانند .

در گذشته  خریدار گاها مجبور بود کالا را از تنها فروشگاه محل و با قیمتی که اطمینان  چندانی نسبت به منصفانه بودنش نداشت خریداری کند و لی الان با چند کلیک کالاهای مشابه را نیز پیدا کرده , نظر سایر خریداران را نسبت به این کالا جویا شده و در نهایت کالا را در یک فضای رقابتی با ارزانترین قیمت خریداری مینماید . این عوامل باعث شده تا فروشگاههای اینتر نتی روز به روز گسترده تر شده  و به صورت تصاعدی بر فعالیت انها افزوده گردد .

 مدیار ( ضمان کالا)  نیز یک فروشگاه اینترنتی میباشد که به صورت تخصصی در زمینه فروش لوازم خانگی کار میکند  . با توجه به قرار گیری دفتر سایت در قلب بازار لوازم خانگی (امین حضور ) و تجربه  چند دهه ای مدیریت سایت در زمینه عرضه لوازم خانگی  این اطمینان به شما داده میشود که کالای مطمئن و با قیمت مناسب به شما عرضه میشود  و امتیاز سایت به نام اقای علیرضا خورشیدی میباشد.

با خرید از مدیار شما این اطمینان را دارید که کالا با گارانتی اصلی  و قیمت مناسب به دست شما رسیده است و به جز  خرید شما میتوانید از مشاوره کارشناسان ما در زمینه خرید لوازم خانگی حتی مواردی که در سایت عرضه نشده باشد نیز بهره مند گردید

درباره میدیا”  گروه کارخانجات میدیا Midea به عنوان یک شرکت بزرگ و بین المللی در سال ۱۹۶۸ تاسیس گردید و در حال حاضر این شرکت در زمینه تولید تجهیزات و لوازم خانگی به عنوان یکی از پنج شرکت برتر در دنیا مطرح میباشد عرضه محصولات میدیا در ضمان کالا به صورت تخصصی بوده و شما میتوانید از طریق این سایت و یا تماس تلفنی اطلاعات کاملی در زمینه محصولات میدیا به دست اورده و با کارشناسان ما مشورت کنید.