قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

فروشگاه اینترنتی مدیار ( ضمان کالا) به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
مدیار متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی مدیار شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
کلیه محتوا و مطالب تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی مدیار مانند لوگو، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و… جزئی از اموال فروشگاه محسوب ‏‌شده و حق استفاده و نشر تمامی مطالب در انحصار فروشگاه اینترنتی مدیار است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای خود محفوظ می‏‌دارد.

هنگامی که شما از خدمات این فروشگاه اینترنتی  استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به ما ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی کسری پخش به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد فروشگاه مدیار برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی مدیار ( ضمان کالا)را در پروفایل خود لغو کنند.

1 – فقط هزینه حمل از مشتری دریافت میگردد که انهم متناسب با فاصله بوده و قبل از حمل به اطلاع مشتری رسانده میشود.

2-هیچ گونه هزینه اضافه ای اعم از بسته بندی و یا گارانتی از مشتری در یافت نمیگردد .

3- مشتری موظف است  کالا را تحویل گرفته و از سلامت دستگاه اطمینان حاصل نماید.

4- وجه کالا میباید قبل و یا در حین تحویل کالا پرداخت گردد .